KONTAKTY NA ZAMĚSTNANCE RDK

Václav Chytil ředitel RDK chytil@rdksc.cz 725 720 710 QR vizitka
Petra Danková vedoucí oddělení Vnitřních věcí dankova@rdksc.cz 724 792 588 QR vizitka
Michal Kýzl vedoucí oddělení Projektového řízení kyzl@rdksc.cz 724 519 299 QR vizitka
Naďa Víznerová odborná asistentka viznerova@rdksc.cz 725 544 592 QR vizitka
Emil Hejl právník hejl@rdksc.cz 724 519 477 QR vizitka
Tomáš Vejmelka projektový manažer oddělení Projektového řízení vejmelka@rdksc.cz 724 521 478 QR vizitka
Radek Kučera projektový manažer oddělení Projektového řízení kucera@rdksc.cz 724 521 974 QR vizitka
Tomáš Smital projektový manažer oddělení Projektového řízení smital@rdksc.cz 724 522 253 QR vizitka
Veronika Vránová projektová manažerka oddělení Projektového řízení vranova@rdksc.cz 724 262 144 QR vizitka
Veronika Kortanová projektová manažerka oddělení Projektového řízení kortanova@rdksc.cz 721 604 550 QR vizitka
Jan Chytil projektový manažer oddělení Projektového řízení chytilj@rdksc.cz 724 521 304 QR vizitka
Daniela Houšková projektová manažerka oddělení Projektového řízení houskova@rdksc.cz 607 773 259 QR vizitka
Petra Pejšová projektová manažerka oddělení Projektového řízení pejsova@rdksc.cz 723 734 870 QR vizitka
Lenka Husáková projektová manažerka oddělení Projektového řízení husakova@rdksc.cz 724 521 163 QR vizitka
Iveta Tesařová projektová manažerka oddělení Projektového řízení tesarova@rdksc.cz 724 519 376 QR vizitka
Alena Kučerová projektová manažerka oddělení Projektového řízení kucerova@rdksc.cz 602 693 739 QR vizitka
Eva Válková Ekonom valkova@rdksc.cz 724 521 571 QR vizitka
Petra Kordovská Hlavní účetní kordovska@rdksc.cz 724 521 682 QR vizitka
Robert Lacina IT Specialista lacina@rdksc.cz 603 752 940 QR vizitka

Volné pozice

Bohužel momentálně nemáme žádné volné pozice.

Zkuste to později.